Pakalpojumi

Programmatūras izstrāde, loģistikas risinājumi
Izmantojat kādu specifisku datorprogrammu uzņēmuma pārvaldībai, taču šī programma nespēj veikt visas Jūsu ieceres? Tad noteikti mēs spējam palīdzēt- izstrādājam specifiskas programmatūras, kas tiek balstītas interneta vidē. Mūsdienās internets ir visur, respektīvi, ir neierobežota piekļuve darbam no jebkuras vietas pasaulē. Turklāt izstrādājot programmatūru no nulles, nebūs situācijas “to nevar izdarīt, jo programmatūra to neatļauj”- visas Jums nepieciešamās darbības ir iespējams izstrādāt jebkurā brīdī.

Mājas lapu izstrāde, interneta veikala izstrāde
Mājas lapa ir viens no lētākajiem un efektīgākajiem mārketinga instrumentiem, kas stimulē pieprasījumu pēc noteikta produkta vai pakalpojuma veida. Pateicoties pieredzējušajam un profesionālajam kolektīvam mēs piedāvājam Jums izveidot augstas kvalitātes mājas lapu par draudzīgām cenām. Mājas lapas sākot no vienkāršas e-vizītkartes, beidzot ar plaša spektra portāliem.

SEO optimizācija
Jūsu īpašumā ir kvalitatīva, informatīvi bagāta mājas lapa, taču interneta meklētāji (google.com, yahoo.com, msn.com u.t.t) to nepamana? Ar mūsu mājas lapas optimizēšanas metodēm, mēs palīdzēsim Jums pēc iespējas īsākā laika sprīdī kļūt pamanāmiem visos meklētājos.

Baneru izstrāde un reklāmas izveide, animācijas
Izstrādājam jebkuras sarežģītības interaktīvas animācijas – flash mājas lapas, interaktīvās promo akcijas, animētas prezentācijas, interneta baneri.

Programmatūras izstrāde, loģistikas risinājumi, mājas lapu izstrāde, interneta veikala izstrāde, SEO optimizācija, baneru izstrāde un reklāmas izveide, animācijas